Радіодиктант національної єдності пишуть українці у всьому світі - навіть в Антарктиді поруч з пінгвінами (ми це бачили в трансляції зі станції ''Академік Вернадський'' ). Це завжди гарний досвід. Відчути потребу писати грамотно, власну впевненість в орфографії та пунктуації важливо не тільки під час написання диктантів, а й у щоденному житті, адже це репрезентує нас як носіїв мови.
Коли бачимо активне обговорення в медіа автора, читця, спостерігаємо, як пишуть військові, науковці, політики, артисти, - стаємо частиною життя нації. І навіть коли критикуємо чи обурюємося - теж, бо українці - це нація, яка звикла відстоювати свої права - навіть у таких, здавалось би, не першочергових речах.
Окрема вдячність авторці диктанту Євгенії Кузнєцовій за чудовий текст і цікаву лексику.





