Адміністрація та рада студентського самоврядування ВСП "Коломийського економіко-правового фахового коледжу ДТЕУ" вітає збірну команду дівчат з футзалу, яка зайняла третє місце у турнірі з футзалу присвяченому Дню Героїв України серед навчальних закладів фахової та професійної-технічної освіти Коломийського району.





