ministry

vobu.com.ua

nmc

organic

10 квітня 2025 року в Університеті Короля Данила відбулися обласні змагання роботів "Roborace". У цих змаганнях взяли участь студенти Коломийського економіко-правового коледжу. Було представлено 4 команди під керівництвом Масловського Олексія Олексійовича. Змагання проходили у кілька етапів.

Студентка групи ОРТ-31 Дужак Кароліна та студент групи К-31 Дмитрук Андрій посіли 1 місце у номінації "Лабіринт". Студенти групи К-11 Гуляк Павло та Ференц Арсеній посіли 2 місце у номінації "Бої роботів". Вітаємо всіх учасників конкурсу та бажаємо успіху і майбутніх перемог.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.75 [4 Голоса (ов)]