19.03.1925р. було проведене виїзне заняття за участю студентів академічної групи ОРТ -21 з навчальної дисципліни "Захист прав споживачів" на базі Державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи м.Коломия, яка є структурним підрозділом Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
Мета заняття: ознайомлення з методами перевірки і контролю якості продовольчих товарів, що реалізуються на ринку. Заняття проводилося за участю зав. лабораторією Короля Б.В.





