12 березня 2025 року в Коломийській філармонії імені Олександра Козаренка відбувся молодіжний форум
«Генерація майбутнього: Молодь. Влада. Бізнес», на який були запрошені представники студентського самоврядування нашого коледжу та інших навчальних закладів міста.
Метою заходу було обʼєднати молодь, владу та бізнес.
В межах заходу відбулися панельні дискусії з експериментами, на яких молодь громади могла отримати реальні кейси для втілення своїх ініціатив.





