ministry

vobu.com.ua

×

Помилка

[sigplus] Критическая ошибка: Папка галереи изображений 2013/mukolaj2013 как ожидается будет относительно пути базовой папки изображений, указанной в панели управления.

      Головним завданням студентського самоврядування в коледжі є підвищення і вдосконалення якості навчання, виховної та наукової роботи, трудового виховання, організації та участі студентів в художній самодіяльності, організації дозвілля студентів, співробітництва з студентами інших вузів і молодіжними організаціями, формування у студентів навичок керівника-організатора.
      Поряд з цим в практиці роботи органів студентського самоврядування в коледжі є захист прав та інтересів студентів, забезпечення виконання студентами своїх обов’язків, сприяння створенню різноманітних студентських гуртків, клубів за інтересами.
      Студентське самоврядування здійснюється на рівні академічної групи, відділень, коледжу, робота яких спрямовується заступниками директора з навчальної роботи, виховної роботи, завідувачами відділень, кураторами груп.
      В органах студентського самоврядування коледжу працюють біля 300 студентів, діяльність яких охоплює різноманітні сфери роботи: заходи по підвищенню якості навчання, культури поведінки та етики спілкування, по фізичному загартуванню, соціальному захисту, дотриманню навчальної дисципліни, покращенню побуту, відпочинку, дозвілля студентів.
      Постійно діючим органом студентського самоврядування є Рада студентського самоврядування. Складається Рада з найбільш активних студентів коледжу. Члени Ради організовують роботу студентського самоврядування, приймають участь в обговоренні питань діяльності навчального закладу, ініціюють і втілюють в життя заходи зі створення позитивного іміджу коледжу, залучають студентів коледжу до благодійною роботою. Метою діяльності РСС є формування соціально активної, адекватної до реального життя людини, яка наділена глибокою відповідальністю, здатна до самовдосконалення та самореалізації.
socproekt1 socproekt2
 
 
 
 
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ов)]

[sigplus] Критическая ошибка: Папка галереи изображений 2013/mukolaj2013 как ожидается будет относительно пути базовой папки изображений, указанной в панели управления.

{gallery count=1 width=250 height=150 counter=1 links=0 maxcount=1 alignment=left navigation=both orientation=vertical}2013/mukolaj2013{/gallery}

Впродовж багатьох років в Коломийському економіко-правовому коледжі шанують гарну традицію — у передноворічний час, на Миколая. дбати про подарунки для підопічних Червоного Хреста. А що може бути для стареньких бажанішим за живе спілкування і в своєму колі і з юними - при концерті та ще й за гостинним столом?

Стати свідком такої зворушливої зустрічі пощастило і мені, коли я завітала в коледж. Двадцятеро почесних гостей уже сиділи за столиками і тішилися увагою молоді. Попереду їх чекало чаюван¬ня, спілкування, весела концертна програма. Та, забачивши, що я знимкую, старенькі... почали співати самі.

Таку незвичайну зустріч у коледжі провів центр взаємодопомоги «Від серця до серця», очолюваний викладачем юридичних дисциплін Надією Скоблик, завдяки благодійним внескам із «Скриньки добра», яку наповнили і викладачі, і студенти. Та найголовніше, що вони діляться теплом своїх сердець.

Вікторія КОХАН

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]