ministry

knteu

vobu.com.ua

vinton Очолює відділення ВІНТОНЯК Оксана Василівна, кандидат філологічних наук, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.
Враховуючи перспективи подальшого розвитку Прикарпаття як краю туризму та вдосконалення сфери обслуговування в цьому регіоні, відділення менеджменту готельно-ресторанної діяльності здійснює комплексну підготовку фахівців зі спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» (спеціалізації «Готельне обслуговування», «Ресторанне обслуговування») та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст на базі базової загальної освіти.
Підготовка спеціалістів з даних спеціальностей здійснюється до нових вимог та міжнародних стандартів, щодо організації та удосконалення обслуговування в об’єктах туристичної інфраструктури, закладах ресторанного господарства та торгівлі, а саме:
За спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа» (спеціалізація «Готельне обслуговування») коледж готує:
- адміністратора готелю (туркомплексу) та ресторанів; - оператора автоматизованого розрахунку;
- організатора роботи з кадрами та господарською діяльністю; - інспектора з контролю якості послуг;
- фахівця з організації зеленого туризму;
- фахівця з гостинності в місцях розміщення (готелі, туркомплекси);
- консультанта з подорожей;
- організатора дозвілля. Термін навчання
- 3 роки 5 місяців.
За спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа» ( спеціалізація «Ресторанне обслуговування») коледж готує:
- менеджера торгового залу;
- менеджера ресторану, кафе, бару;
- інспектора з контролю якості послуг;
- інспектора з організаційних питань;
- адміністратора ресторанного господарства і торгівлі;
- спеціаліста маркетингової та комерційної діяльності;
- спеціаліста з очолення підрозділів малого та середнього бізнесу.
Термін навчання – 2 роки 10 місяців.
За спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» коледж готує:
- молодших фахівців в галузі фінансів та торгівлі;
- товарознавців;
- технічних та торговельних представників;
- брокерів з купівлі-продажу товарів;
- агентів з клірингу (обмінних товарних операцій) та експедиції, агентів комерційних, торговельних агентів.
Термін навчання – 2 роки 10 місяців.
Організація навчального процесу відділення менеджменту готельно-ресторанної діяльності здійснюється за новітніми методиками та технологіями із урахуванням особливостей кожної дисципліни: розробленні та впровадженні ділових ігор, володіння студентів двома іноземними мовами, використанні комп’ютерних версій нового покоління, електронних підручників, навчально-методичного забезпечення дисциплін.
На відділенні працює віртуально-тренінговий готельний комплекс «Перлина Коломийщини», віртуально-туристична фірма «Мандри», віртуально-тренінгова лабораторія«Ресторан», де студенти мають змогу засвоювати практичні навички якісної професійної майстерності з урахуванням потреб іноземного та вітчизняного споживача.
Для розвитку творчих здібностей студентів викладачами відділення проводиться науково-дослідницька робота. Це дає змогу приймати участь в тематичних студентських наукових конференціях, які проводяться на рівні коледжу, міста, регіону.
Наші випускники сьогодні працевлаштовані у готельно-ресторанних та туристичних комплексах Івано-Франківщини, зокрема у таких як «Буковель», «Карпати», «Станіславський», «Казимир»; «Надія» (м.Івано-Франківськ); «Писанка», "Коломия", «Троя», «Монарх», «Край неба», мережі супермаркетів «Фокстрот», «Гостинний дім», «Епіцентр», та інших підприємствах і організаціях торгівлі Івано-Франківської області.
Випускники відділення мають можливість продовжувати навчання на пільгових умовах в Київському національному торговельно-економічному університеті, Чернівецькому торговельно-економічному інституті або в коледжі при навчально-консультативному центрі Київського національного торговельно-економічного університету для одержання рівня «спеціаліст», «магістр», та у Познанській академії готельного бізнесу та громадського харчування Республіка Польща). Студенти, які навчалися в академії, сьогодні працюють за спеціальністю у Польщі, Іспанії, Швейцарії, Чехії, Греції, Сполучених Штатах Америки.