Увійти Реєстрація

Увійти

ministry

knteu

vobu.com.ua

vinton      На відділенні загальноосвітніх дисциплін навчаються студенти, які вступили в коледж на базі неповної загальної середньої освіти (9 класів). Протягом першого року навчання студенти опановують загальноосвітні дисципліни і мають можливість одержати атестат про повну загальну середню освіту, оскільки коледж атестовано з відзнакою за статусом загальноосвітньої школи І-ІІІ-х ступенів.
      Навчально-виховний процес на відділенні забезпечують досвідчені викладачі. Серед них 1 кандидат наук, 5 викладачів методистів, 8 - вищої категорії. Викладачі відділення Валерій Ратушняк, Любов Масловська, Оксана Вінтоняк беруть участь у наукових конференціях вищих навчальних закладів ІІІ-ІV р.а.: Київського національного торговельно-економічного університету, Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника». На конкурсі «Кращий викладач української мови (за професійним спрямуванням)» викладач Любов Масловська зайняла І-ше місце в обласному етапі.
      На базі відділення проводяться засідання обласних методичних об’єднань викладачів. Зокрема, на високому рівні проведено у 2008 р. засідання обласного методичного об’єднання викладачів української мови, української та зарубіжної літератури ВНЗ І-ІІ р.а., у 2010р. – обласне методичне об’єднання викладачів суспільних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а, де досвідом роботи ділилися викладачі Оксана Вінтоняк, Тетяна Кучерян, Руслана Гарат, Володимир Іванішин, Оксана Шевчук.
      Для студентів відділення створені навчальні кабінети з усіх дисциплін, які забезпечені комп’ютерами, мультимедійними проекторами, сучасними комп’ютерними програмами. В кабінетах інформатики, які обладнані найновішою комп’ютерною технікою, студенти оволодівають навичками роботи з комп’ютером та удосконалюють комп’ютерну грамотність. На базі кабінетів інформатики діють курси оператора комп’ютерного набору.
      З метою кращого опанування навчальних дисциплін використовуються документальні фільми, хроніки, фрагменти художніх фільмів, відео-, аудіозаписи. Перегляд проходить у спеціально об лаштованій аудиторії.
vidall1      На відділенні з метою розвитку творчих здібностей майбутніх спеціалістів щорічно проводяться предметні олімпіади з історії України, іноземної мови, математики, хімії, фізики. Студенти коледжу є переможцями ІІ (обласного) етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика: 2007р. – 1 місце (І рівень) Юлія Стефанюк, 2010р. – 1 місце (ІІ рівень) Надія Чик, 2011р. – 1 місце (ІІ рівень) Лілія Сергійчук, 2012 р. - Наталія Демидюк - 1 місце (I рівень). Студент коледжу Ігор Андрусяк у 2010 році став учасником Всеукраїнської олімпіади з суспільно-гуманітарних дисциплін і зайняв 2 місце. 

      Творчо обдаровані студенти мають можливість vidall2працювати у літературній студії «Поетична світлиця», організовують зустрічі із митцями Коломийщини. Свої добірки віршів студенти представили у збірці поезій «Зоряна дорога».
      Вихованню високого рівня інтелекту, розвитку національної самосвідомості підпорядковані виховні загальноколеджівські заходи. Традиційними стали свята «Споконвіку було Слово…» - до Дня української писемності та мови, «Творімо разом Україну» - до Дня соборності українських земель, « Ти постаєш в ясній обнові, як пісня, линеш, рідне слово» - до Міжнародного дня рідної мови, «Шевченко – це народ, і, як народ, він буде вічно жити» - до Шевченківських днів, «Не буде правди вище мами і вище совісті її» - до Дня матері.
      На відділенні організовано просвітницьку роботу, в рамках якої випускаються газети та стінні газети, присвячені важливим історичним датам та культурно-мистецьким подіям. Академічні групи відділення беруть участь у загальноколеджівському конкурсі «Краща група коледжу». За підсумками конкурсу кращі студенти побували у культурно-історичних місцях України: в Києві, в музеях Львова, Тернополя, в Софійському парку в Умані, в Зарваниці, Почаєві.
      Найважливішим завданням відділення загальноосвітніх дисциплін є розширення і поглиблення знань студентів, підготовка їх до майбутньої професії, розвитку інтелектуальних здібностей.