15.10.2024р. студенти відділення «Обліку, фінансів та сфери обслуговування «Коломийського економіко – правового фахового коледжу взяли участь у роботі пленарного засідання всеукраїнської студентської конференції «Фінансова політика у системі соціально-економічного розвитку України», що проходила на базі Київського державного торговельно-економічного університету.

Доповідачі обговорювали та ділилися власними думками та дослідженнями з актуальних питань фінансової політики у системі соціально – економічного розвитку України сьогодення. Присутні студенти коледжу уважно слухали доповіді учасників конференції та опісля предметно обговорювали почуте та висловлювали власні думки та позиції. Це був дуже цікавий та пізнавальний досвід. Щиро дякуємо організаторам конференції за кропітку працю, а нашим студентам за участь !

 

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [4 Голоса (ов)]