До Дня української писемності і мови студенти коледжу взяли участь у флешмобі "Прикрась життя українською".

Метою заходу було розширення їхнього кругозору та збагачення словникового запасу. За умовами флешмобу потрібно було обрати зі словника улюблене або малознайоме слово, написати його на аркуші паперу, зробити фото або селфі, опублікувати на своїй сторінці в соціальних мережах, у коментарях подати тлумачення обраного слова і запросити до участі двох друзів, передавши їм естафету.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.85 [10 Голоса (ов)]