20-29 жовтня 2020 року, студентка групи ОРТ-21 Германюк Лілія взяла участь у X Всеукраїнській науково-практичній інтернет- конференції "Техногенно-екологічна безпека: стан та перспективи розвитку" з доповіддю на тему: "Знищення первоцвітів - проблема сучасності".
Участь у науково-практичній інтернет-конференції
Опубліковано: 24.11.2020 14:53 | Друк | Переглядів: 490

