14 травня 2018 року студенти відділення обліку та фінансів разом з викладачами економічних дисциплін Мельник Т.А. і Онищук А.А. відвідали Коломийський навчально-виховний комплекс №9 "Школа-природничо-математичний ліцей" з профорієнтаційною роботою і провели учням 9 класу урок «Фінансової грамотності».
Урок «Фінансової грамотності»
Опубліковано: 14.05.2018 09:45 | Друк | Переглядів: 606

