22 березня 2018 року збірна команди коледжу «КЕПК» взяла участь у міжміському турнірі «Що? Де? Коли?» пам’яті загиблих Героїв України, Героїв Небесної сотні та полеглих учасників антитерористичної операції з м. Коломиї та Коломийського району, де здобули IV місце.
Турнір «Що? Де? Коли?»
Опубліковано: 22.03.2018 14:43 | Друк | Переглядів: 627

