24 березня 2026 року з ініціативи викладачів Оксани Демидюк та Тетяни Кучерян на базі коледжу відбувся тренінг з розвитку особистості на тему «Сила мотиву». Студенти випускних груп циклової комісії сфери обслуговування мали можливість пропрацювати чітке розуміння власних мотивів з практикуючим психологом Лаймою Корчинською.
Тренінг з розвитку особистості
Опубліковано: 24.03.2026 07:07 | Друк | Переглядів: 96

