В рамках декади циклової комісії природничо-математичних та компʼютерних дисциплін 4 квітня студенти перших та других курсів взяли участь у конференції за результатами науково-пошукової роботи на тему "На зустріч з Математикою". Студенти представили свої дослідження використання здобутих знань з математики в різних сферах життєдіяльності, в мистецтві та в майбутній професійній діяльності.
Участь у конференції
Опубліковано: 17.04.2025 07:06 | Друк | Переглядів: 232

